Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet logo

Közbeszerzési referens

    Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Tószegi út 21.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a közbeszerzési értékhatárt elérő termékek és szolgáltatások tekintetében lebonyolítandó közbeszerzési eljárások előkészítése, lefolytatása, közbeszerzési szerződések teljesítésével és módosításával, valamint a közbeszerzésekre vonatkozó jogszabályokban az eljárásban a Kórházat, mint ajánlatkérőt terhelő egyéb kötelezettségek végrehajtásával, illetve ajánlatkérőt illető jogosultságok gyakorlásával kapcsolatosan felmerülő tevékenységek, továbbá a jogorvoslati eljárással összefüggő képviselet.
  • a szükséges dokumentumok, előterjesztések elkészítése
  • közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolításában részvétel az előkészítéstől a szerződéskötésig, ahol a közbeszerzési szakértelmet biztosítja
  • kapcsolattartás, szakmai együttműködés a belső szervezeti egységekkel, különösen a beszerzés tárgya szerinti pénzügyi, jogi, vagy egyéb szakértelmet biztosító személyekkel, szervezetekkel, azok közbeszerzési tevékenységét segíti
  • közbeszerzési és egyéb szerződések előkészítésében részvétel
  • közbeszerzési terv elkészítése
  • adatszolgáltatások elkészítése
  • munkavégzéshez szükséges jogszabályok, előírások, egyéb szabályozók ismerete és betartása, betartatása, ismertetése a közbeszerzési szakértelemmel nem rendelkező személyekkel, amit a közbeszerzési eljárásokban kifejtett tevékenységük során be kell tartaniuk
  • központosított közbeszerzési portálok kezelése
  • a Jász-Nagykun-Szolnok  vármegyei városi kórházak közbeszerzési tevékenységének összefogása

Elvárások

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Közbeszerzési referensi/ Közbeszerzési - menedzser szakirányú végzettség
  • Egyéb egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség
  • Min. 1 év ajánlatkérői oldalon, közbeszerzési eljárások önálló lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat
  • EKR, DKÜ, KEF rendszerek adminisztrátori szintű ismerete, napi gyakorlatban történő használata
  • MS Office (elsősorban Word és Excel) ismerete és felhasználói szintű használata

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.)
  • Próbaidőt követően határozatlan ( heti 40 óra)
  • Azonnal betölthető
  • Munkavégzés hely: 5000 Szolnok, Tószegi út 21.

Céginformáció

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet pályázatot hirdet Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.) keretében közbeszerzési referens munkakör betöltésére.

  • A pályázat benyújtásának módja: Postai úton: pályázhatnak a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet címére (5000 Szolnok, Tószegi út 21.) A pályázatokat Agócs Attila Gazdasági Igazgatónak címezve kell benyújtani.
  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • Végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata
  • Motivációs levél
  • Bérigény megjelölése
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány a 2020. évi C. törvény 2.§ (3), (4), (5), (6) bekezdéseiben foglaltakra vonatkozóan
  • Személyes meghallgatás