Közbeszerzési referens

  • Cég neve

    HUNGAROPHARMA Zrt

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Király utca 12.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • Tender specifikáció készítése,
  • Kapcsolattartás kórházakkal, ajánlatkérővel, gyártókkal, akik az ajánlatban partnerek,
  • Riportok készítése,
  • A szakterület projektjeivel kapcsolatos munkákban való részvétel,
  • Vállalati tendertámogatási folyamat menedzselése.

Elvárások

  • gyógyszerismeret,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Szakmai háttér:

  • Felsőfokú végzettség,
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Személyes kompetenciák:

  • Kitűnő együttműködési és problémamegoldó készség,
  • analitikus gondolkodásmód,
  • precizitás, határidők betartása, magas fokú terhelhetőség,
  • önálló, határozott, pozitív személyiség.

Előnyt jelent

  • Gyógyszeriparban, illetve gyógyszer kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • gyógyszer ajánlattételi tapasztalat,
  • közbeszerzés-ajánlattevői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést,
  • év végi jutalom vállalati eredménytől függő mértékben, december 5-ei kifizetéssel,
  • munkába járás költségének térítése,
  • kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
  • munkatárs ajánlási bónusz, amennyiben új kolléga kerül a csapatba a te ajánlásodnak köszönhetően,
  • csoportos balesetbiztosítás a belépés napjától,
  • stabil vállalati háttér a járványhelyzet alatt is,
  • segítőkész, nyitott csapat és fejlődési lehetőség,
  • és mindehhez egy mindig megújuló, több mint 70 év tapasztalattal rendelkező, stabil cég biztosítja a nagyvállalati hátteret.

Céginformáció

A Hungaropharma Zrt. Magyarország egyik vezető gyógyszer- nagykereskedő vállalata. Alapvető célunk, hogy minden esetben a megfelelő gyógyszer a megfelelő helyen és időben a betegek rendelkezésére álljon. A biztonságos gyógyszerellátás feladatának felelőssége mellett Vállalatunk kiemelt figyelmet fordít az innovatív megoldások alkalmazására, a kellemes munkahelyi légkör megteremtésére, valamint az egészségtudatosság területét érintő társadalmi problémák enyhítésére.

Tendercsoport csapatába keresünk  Közbeszerzési referens munkatársat.

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél részévé válni a Hungaropharma közösségének, küldd el nekünk szakmai önéletrajzod, hogy felvehessük Veled a kapcsolatot!