Büntetés-Végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete logo

Közbeszerzési referens

  • Cég neve

    Büntetés-Végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete

  • Munkavégzés helye

    Budapest, X. kerület.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a szakterület hatáskörébe tartozó beszerzési eljárások előkészítése és lebonyolítása,
  • (köz)beszerzési eljárások eredményeként kötendő szerződések tervezeteinek előkészítése;
  • adatszolgáltatások teljesítése a feladatkörébe tartozó ügyekről,
  • a felügyeleti szervvel történő kooperatív szakmai kapcsolattartás.

Elvárások

  • államilag elismert egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Windows, Excel),
  • előírt alkalmassági kritériumoknak való megfelelés,
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzésének vállalása.

A munkakör betöltéséhez szükséges szakmai elvárások és főbb kompetenciák:

  • szabálykövetés, alaposság, precizitás,
  • minőségi önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelő képesség, magas szintű hivatástudat,
  • határozott és következetes követelménytámasztás képessége.

Előnyt jelent

  • gazdasági szakterületen szerzett szakmai gyakorlat, tapasztalat,
  • központosított közbeszerzési portálok kezelésének ismerete (KEF, DKÜ, NKOH);
  • a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • közbeszerzési referensi és/vagy jogi végzettség,
  • RobotzsaruNeo rendszer felhasználó szintű ismerete.

Amit kínálunk

A beosztás ellátható rendvédelmi igazgatási alkalmazotti jogviszonyban, illetve munkavállalóként. A juttatások ez alapján a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény vonatkozó rendelkezései vagy megállapodás szerint kerülnek megállapításra.

Egyéb juttatások: cafeteria, utazási költségtérítés, külön elbírálás alapján albérleti hozzájárulás.

Munkavégzés helye: Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete, Budapest, X. kerület.

Munkaidő: hivatali, heti 40 óra

Céginformáció

A Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete pályázatot hirdet (KÖZ)BESZERZÉSI REFERENS beosztás betöltésére, 2024. május 1-jétől

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

A pályázatot elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva kell eljuttatni.