Közbeszerzési munkatás

  • Cég neve

    ALOHA Informatika Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 11. kerület

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Értékesítéssel, pályázati projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • IDPR (DKÜ), EKR rendszer ismerete, magabiztos használata
  • Projektek előkészítése
  • Közbeszerzési eljárásokhoz szükséges tervek, statisztikák összeállítása, nyilvántartások vezetése
  • Adatszolgáltatások teljesítése a feladatkörébe tartozó ügyekről
  • Az eljárások során kötött szerződések nyomon követése
  • Szállítással, számlázással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Árajánlatok készítése

Elvárások

  • Minimum 1 éves tapasztalattal bírsz kereskedelmi területen, IT szektorban
  • Precízen végzen a munkád, figyelsz a részletekre
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Fejlődőképes vagy és tanulékony
  • Problémaérzékeny vagy és megoldást kereső attitűd jellemez;

Előnyt jelent

  • Közbeszerzési jogszabályok és kapcsolódó végrehajtási rendeletek naprakész ismerete előny
  • Közbeszerzési tapasztalat
  • legalább 3 év tapasztalat IT kereskedelmi területen

Amit kínálunk

  • nyitott, lelkes csapat, befogadó közösség
  • lehetőség a szakmai fejlődésre
  • rugalmas munkaidő, te osztod be az időd
  • családbarát munkahely
  • modern, világos irodai környezet, hatalmas teraszunk van J
  • home office lehetősége

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület Office Garden

Céginformáció

Az Aloha Informatika az elmúlt húsz évben stratégiai partnerséget alakított ki a legnagyobb informatikai gyártókkal. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy tökéletesen megismerjük a termékeiket, elnyerjük a legmagasabb gyártói akkreditációkat, hogy ezáltal ügyfeleinknek a legkiválóbb termékeket, szolgáltatásokat és megoldásokat szállíthassuk. Követve a világ változásait folyamatosan nyitunk az új technológiák irányába, ezek közé tartoznak a felhő alapú megoldások és szolgáltatások, illetve az „as a service” típusú megoldások infrastruktúra, és alkalmazás oldalon is.

Cégünk portfóliójába tartozik még egy innovatív szoftverfejlesztési üzletág, és az ország egyik legnagyobb számítástechnikai szakszervize (HP, HPE, Lenovo, DELL minősítésekkel).

Értékesítési csapatunkba keressük új kollégánkat, ahol infrastruktúra megoldásokat, és rendszermérnöki szolgáltatásokat és egyedi szoftver megoldásokat értékesítünk Partnereink számára.