Közbeszerzési munkatárs

  • Cég neve

    ERFO Közhasznú Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1145 Budapest, Laky Adolf utca 41.

  • Fizetés

    Bruttó 610e - 610e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Köz/beszerzési eljárást indító, majd lezáró dokumentumok előkészítése, eljárások lefolytatása ajánlattevői és  ajánlatkérői oldalon.
  • DKÜ hatálya alá tartozó eljárások lebonyolítása
  • Az eljárás teljes folyamatában az ajánlattevő eredményes részvételének segítése.
  • Eljárásban való részvétel, valamint az esetleges jogorvoslattal kapcsolatos feladatok koordinálása.
  • Szerződések, illetve kötelezettségvállalási nyilatkozatok előkészítése.
  • Európai Unió Hivatalai Lapjának és a Közbeszerzési Értesítőben megjelent hirdetmények figyelemmel kísérése.
  • Munkavégzés során a közbeszerzésekről szóló törvények és kapcsolódó jogszabályok alkalmazása.
  • Cég megbízásában álló Felelős Akkreditált Közbeszerzési Szaktanácsadókkal és társosztályokkal való kapcsolattartása.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Excel, word, outlook alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • EKR és DKÜ felület ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó, proaktív szemlélet

Előnyt jelent

  • Közbeszerzési területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható, hosszú távon tervezhető munkahelyet
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Pontos és időben megérkezett bérutalást
  • Szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Összetartó, egymást segítő csapatot
  • Tervezhető munkabeosztást