Közbeszerzési jogász

  • Cég neve

    NeoTAX Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • ajánlattételi felhívás tartalom-feldolgozás (alkalmassági és értékelési és szerződéses feltételrendszer, dokumentum-mátrix)
  • ajánlat előkészítés (adat- és dokumentum-begyűjtés)
  • ajánlat elkészítés (adatrögzítés és feltöltés EKR-be), ajánlat véglegesítés
  • EKR cselekmény-monitoring
  • eljárási cselekmény (hiánypótlás, alacsonyár-indokolás stb.) tartalom-feldolgozás és kommunikálás (adattovábbítás és dokumentum előkészítés) az illetékes munkatársaknak
  • eljárási cselekmény előkészítés (adat- és dokumentum-begyűjtés) és elkészítés közbeszerzési oldalról (dokumentum véglegesítés, adatrögzítés és feltöltés EKR-be)
  • szerződés és kapcsolódó dokumentumok (nyilatkozatok, biztosítási kötvény) aktualizálása és kommunikációja az illetékes munkatársaknak
  • analitikák, jelentések készítése, monitoringja, aktualizálása
  • kapcsolattartás műszaki, pénzügyi és jogi munkatársakkal, külső szereplőkkel, Ajánlatkérővel, Megrendelővel
  • részvétel a cégcsoport és projekttevékenységek jogi megfelelőségében (belső szabályzatok jogi szempontú véleményezése, jogszabályok változásainak nyomon követése, ezekről igény esetén összefoglaló készítése, alkalmazásuk támogatása, belső szakmai anyagok, vezetői összefoglalók, tájékoztató anyagok, jogi állásfoglalások elkészítése)
  • szerződésminták, szerződések előkészítése, ellenőrzése
  • cégcsoport képviselete, kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, Jogi kapcsolattartás partnerekkel
  • egyéb jogi feladatok

Elvárások

  • jogi egyetemi végzettség
  • gazdasági jogi és/vagy közbeszerzési területen szerzett releváns tapasztalat
  • minimum 3 éves kis- és középvállalatoknál szerzett tapasztalat
  • alapszintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, levelező program)
  • rendszerelmélet, hatékony időmenedzsment, jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • EKR használatának ismerete

Előnyt jelent

  • építőiparban szerzett releváns tapasztalat előnyt jelent
  • angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • a cégcsoport a hatékony és eredményes munkát versenyképes jövedelemmel honorálja
  • hosszútávú munkalehetőség
  • kulturált, barátságos munkakörülmények
  • dinamikus, együttműködő csapat
  • azonnali munkakezdés
  • bonus lehetőségek

Várjuk jelentkezését fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzával.