Követelésvásárlási főmunkatárs

  • Cég neve

    MKK Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest, Tomori utca 34

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

MKK Zrt.

Az MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a követeléskezelési piac egyik kiemelt szereplője, elhivatott, minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget budapesti székhelyére a XIII. kerületbe

KÖVETELÉSVÁSÁRLÁSI FŐMUNKATÁRS

munkakörbe

Feladatok

• Követelésvásárlási pályázatokkal kapcsolatos előterjesztések előkészítése döntésre,
• Üzleti döntések előkészítésében való közreműködés,
• Árazási módszertan fejlesztése,
• A megvásárolt tartozások éves tervezésének, negyedéves felülvizsgálatának előkészítése és támogatása,
• A tény-terv összehasonlítások elvégzése, illetve az ehhez kapcsolódó havi adatszolgáltatás támogatása.
• Pénzügyi és üzleti adatok, mutatók elemzése, kimutatások, előrejelzések készítése,
• Terv/tény összehasonlítások, elemzések elkészítése,
• A követelésvásárlási osztályvezető munkájának szakmai támogatása,
• Egyéb árazási, elemzési tevékenység végzése,
• Szabályzatok elkészítésében való részvétel.

Amit kínálunk

• kitűnő munkahelyi környezet
• versenyképes fix jövedelem és juttatás (cafeteria)
• változatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
• bejelentett főállású munkaviszony
• stabil hátterű követeléskezelési társaságnál magas színvonalú szakmai környezet
• határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség
• egészséges életmód és sport támogatása
• rugalmas munkarend
• azonnali munkakezdési lehetőség

Elvárások

• Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
• Banknál vagy pénzügyi vállalkozásnál szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
• Emelt szintű EXCEL tudás
• Kimagasló logikai és elemző készség
• Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
• Az ideális jelölt képes feladatait önállóan elvégezni, de nyitott a csapatmunkára, az együttműködésre
• Proaktív gondolkodásmód
• Jó kommunikációs képesség

Előny

• Követeléskezelői tapasztalat
• Lakossági végrehajtási eljárások intézésében szerzett tapasztalat
• Power BI ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számviteli munkatárs