Követeléskezelési munkatárs

  • Cég neve

    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.

  • Munkavégzés helye

    1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 20.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 .000 munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Peren kívüli behajtások kezelése (felszólítások, ügyfelekkel való egyeztetés)
  • Peres úton való behajtások kezelése (ügyek kiadása, követése, elszámolása, ügyvédi irodákkal való kapcsolattartás, FMH-, per-, végrehajtás)
  • Fizetésképtelenségi eljárások kezelése
  • Követelések kivezetése
  • Részvétel az engedményezési folyamatban
  • Folyószámla egyeztetés
  • Visszafizetések ügyintézése
  • Kapcsolattartás a folyamatban résztvevő külső, belső partnerekkel
  • Részvétel a behajtási tevékenységgel kapcsolatos folyamatok kidolgozásában, fejlesztésében, szabályozásában

Amit kérünk

  • Egyetemi, főiskolai végzettség és legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • Középfokú végzettség esetén, szakirányú felsőfokú végzettség megléte és legalább 5 év szakirányút tapasztalat
  • MS Office programok magasszintű ismerete (kiemelten excel)
  • Jó probléma megoldó és kommunikációs készség
  • Hatékony munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
  • Változáskezelés

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mert egy sikeres, biztos, stabil munkahelyet kínálunk
  • Mert egy jó hangulatú, dinamikus csapat tagja lehetsz
  • Mert a munka változatos, de persze vannak benne rutin feladatok is
  • Mert a fejlődési lehetőségek száma végtelen
  • Mert biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Mert széles körű béren kívüli juttatási csomaggal egészítjük ki a bruttó alapbért (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Mert vannak üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás