Követeléskezelési munkatárs (fedezetlen követelések)

  • Cég neve

    OTP Faktoring ZRt.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Széchenyi tér

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • lakossági követeléskezelési eljárások lebonyolítása
  • követeléskezelési eljárásokban a képviselet ellátása
  • ügyfélforgalom lebonyolítása
  • követelés állomány folyamatos kezelése
  • döntést igénylő ügyek döntéshozó számára való előkészítése; előterjesztés és javaslattétel
  • kapcsolattartás az engedményező bankok illetékes ügyintézőivel
  • digitális folyamatok segítik a határidős feladatok elvégzését
  • a munka hatékonyságát segédanyagok biztosítják

Elvárások

  • precizitás, önálló munkavégzés, kitartás
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Outlook)

Előnyt jelent

Felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy jogi végzettség.
A jogi szakvizsga letételéhez szükséges gyakorlati időt ebben a munkakörben igazoljuk!

Amit kínálunk

  • ösztönző és prémium lehetőségek az alapbéren felül
  • cafeteria rendszert működtetünk és az OTP Bank munkavállalói részére nyújtott kedvezmények igénybe vehetőek nálunk is pl. egészségpénztár, önkéntes nyugdíjpénztár

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk szakmai önéletrajzod a fizetési igény feltüntetésével!