Köszörűs/Lakatos

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Partnercégünk a vasúti síngyártás meghatározó alakja az egész világon. Innovatív megoldásokat kínál a váltók működtetését megvalósító állítóművek, zárszerkezetek, végállás érzékelők terén. Ha szeretnél betekintést nyerni és részese lenni a gyártásnak, akkor jelentkezz most az alábbi munkakörbe:

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • Alapbér + cafeteria
  • 1 műszakos, 8 órás munkarend
  • Munkaidő 06:00-14:30-ig.
  • Család barát munkahely
  • Bejelentett munkaviszony
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • Vas- és fémszerkezetek elemeinek formálása, alakítása, az alkatrészek összeillesztése, csavarozása.
  • Hevítéssel, ütőmunkával, hajlítással, formázással fém kovácsolása, meghatározott alakra és méretre.
  • Alakító gépek kezelése, kézi-gépi szerszámok folyamatos használata
  • Specifikációk értelmezése, írásbeli és szóbeli utasítások követése.

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Legalább szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettséggel rendelkezel (lakatos vagy egyéb fémipari végzettség)
  • Van gépész vagy gépgyártástechnológiai tapasztalatod
  • Hegesztési és/vagy forgácsolási alapismereteid vannak
  • Pontosság és precizitás jellemzi a munkádat
  • Műszaki rajz olvasása és megértése

Előny:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Emelőgépkezelői végzettség (daruvezetés)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos