Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. logo

Korrektor

  • Cég neve

    Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Somogyi Béla utca 6.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A Magyar Közlöny és mellékletei lapszámainak elektronikus előállításában, korrektúrázásában való részvétel.

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Magyar helyesírás magas fokú ismerete
  • Megbízható számítógépes ismeretek: kiemelten Adobe, MS Word, Excel, Outlook programok

Személyes meghallgatás során rövid írásbeli teszt kitöltésére kerül sor

Személyiség:

Precizitás és önállóság

Csapatban történő hatékony munkavégzés

Terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Legalább 1–3 év korrektori szakmai tapasztalat
  • Jogi tartalmú dokumentumok lektorálásában szerzett tapasztalat
  • Közigazgatásban szerzett gyakorlat
  • Magyar szakos oklevél
  • Macintosh ismerete

Foglalkoztatás jellege:

A munkavégzés helye:

  • 1085 Budapest Somogyi Béla utca 6.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Cafetéria-juttatás

Céginformáció

A Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft.

Magyar Közlöny Szerkesztőségi Csoport

Korrektor

munkatársat keres

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, a fizetési igénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldeni.

Megjegyzés:

A jelentkezésben megadott adatait a meghirdetett pozícióra való jelentkezés nyilvántartása és adminisztrációja céljából kezeljük. Az adatkezeléshez való hozzájárulását a jelentkezés leadásával adja meg; hozzájárulását bármikor jogosult visszavonni. Az állásra történő felvétel hiányában, a felvétellel kapcsolatos döntést követően az adatokat töröljük.