Környezetvédelmi technikus

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bács-Kiskun megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat.

Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása.

Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás.

Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk kecskeméti telephelyükre az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Telephelyi labor üzemeltetése, fejlesztése
  • Veszélyes hulladékok átvétele, besorolása
  • Anyagok mintavételezése és vizsgálata
  • Beérkező és kimenő anyagok minősítése
  • Laborvizsgálatok végzése
  • Laborvizsgálatokról jegyzőkönyvek készítése
  • Riportok készítése
  • Napi adminisztrációs feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Környezetvédelmi vagy vegyésztechnikusi végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotonitás tűrés
  • Önálló és csapatszintű együttműködés egyaránt

Amit kínálunk:

  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Hosszútávú, megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Cafetéria
  • Kollektív baleset biztosítás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Hulladékgazdálkodás
  • Gyártás, Termelés
  • Vegyész/Vegyésztechnikus

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye, és ideje: Kecskemét, teljes munkaidő, napi 8 óra
  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra PDF formátumban lehetőleg fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!