Környezetvédelmi tanácsadó

  • Cég neve

    ENVIPROG GROUP Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Móri út

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Környezetvédelmi engedélyeztetési kérelmek elkészítése
Környezetvédelmi projektek vezetése és koordinálása

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség
Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat környezetvédelmi területen
Kiváló kommunikációs készség
Képesség a projektek hatékony vezetésére és koordinálására, csapatmunka végzésére
Rugalmasság és problémamegoldó képesség
MS Office csomag ismerete

Előnyt jelent

Térinformatikai, szakági szoftverek ismerete
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődési lehetőség
Inspiráló munkakörnyezet egy dinamikus és elkötelezett csapatban
Kihívásokban gazdag, változatos feladatok

Céginformáció

Az ENVIPROG GROUP (https://enviprog.com) 2003 óta tevékenykedik a környezetvédelmi szolgáltatások területén. Tevékenységünk a környezetvédelmi engedélyeztetési dokumentációk teljes spektrumára, valamint az üzemeltetéshez kapcsolódó környezetvédelmi megbízotti feladatok ellátására irányul.

A "Jelentkezem" gombra való kattintást követően kérem csatolja fényképes önéletrajzát!