Semmelweis Egyetem Biztonságtechnikai Igazgatóság logo

Környezetvédelmi szakértő (határozott idő)

  • Cég neve

    Semmelweis Egyetem Biztonságtechnikai Igazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1083 Budapest, Illés u. 15.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • veszélyes hulladék szállítások megrendelése, a szállító cégekkel való kapcsolattartás
  • környezetvédelmi jogszabályok követése
  • környezetvédelmi ellenőrzések lefolytatása az Egyetem telephelyein
  • hatósági ügyintézés, adatszolgáltatások elkészítése, megküldése (KAR, LAIR, EHIR, FEVISZ) bejelentések, módosítások, állásfoglalás kérés
  • települési szilárd hulladékkal és szelektív hulladékgyűjtéssel kapcsolatos ügyintézés, a szállító céggel való kapcsolattartás
  • veszélyes hulladékkal kapcsolatos adatok rögzítése, ellenőrzése
  • hulladékadatok összesítése, kimutatások, bevallások készítése
  • kapcsolattartás a telephelyek környezetvédelmi megbízottjaival, szakmai segítségnyújtás
  • környezetvédelmi oktatások szervezése és megtartása
  • MOHU ügyintézés
  • önellenőrzési tervek szakmai előkészítése
  • levegőtisztaság-védelmi adatbázis vezetése, helyszíni bejárásokkal
  • Zöld Egyetem környezetvédelmi programok előkészítése, szervezésben való közreműködés, ezzel kapcsolatos tájékoztatók, beszámolók, cikkek megírása

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség (környezetmérnöki vagy felsőfokú végzettség környezetvédelmi szakiránnyal, vagy felsőfokú végzettség és középfokú környezetvédelmi szakképesítés)
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • megbízhatóság, szervezeti lojalitás
  • önálló, a határidők betartásával történő, pontos munkavégzés
  • megfelelő kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • jó stressztűrő képesség, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • környezetirányítási auditor végzettség
  • oktatási tevékenységben szerzett tapasztalat
  • egészségügyi intézménynél szerzett munkatapasztalat
  • angol vagy német középfokú „C” típusú nyelvvizsga

Amit kínálunk

  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil munkahely
  • kellemes munkakörnyezet, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Családbarát munkahely vagyunk:

  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz

Céginformáció

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is Semmelweis Polgár!