Környezetvédelmi szakértő

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Pest-megyei székhelyű, nagymúltú, logisztikával foglalkozó partnerünkhöz keresünk:

KÖRNYEZETVÉDELMI SZAKÉRTŐ

pozícióra jelentkezőket.

A munkakörről:

  • A környezetirányítási rendszerrel és a környezetvédelemmel kapcsolatos projektek, eljárások kidolgozásában való részvétel, ezek szervezése, fenntartása, illetve riportálása
  • Kockázatcsökkentő akciók meghatározása, projektek önálló kivitelezése, végrehajtása
  • Szabályzatok, irányítási rendszer dokumentumok, engedélykérelmek készítésében való aktív részvétel
  • Környezetvédelmi jogszabályoknak történő megfelelés ellenőrzése, részvétel a környezetvédelmi külső és belső auditokon és hatósági ellenőrzéseken, illetve hatóságokkal-és szakcégekkel való kapcsolattartás
  • Környezetvédelmi bevallások készítése
  • Rendszeres és eseti statisztikák, belső adatszolgáltatások elkészítése

Szakmai követelmények:

  • Felsőfokú egyetemi/főiskolai (mérnöki) végzettség
  • 2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett naprakész tapasztalat
  • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás
  • Haladó szintű MS Office ismeretek
  • Önálló-és kezdeményező, pontos és precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Előnyt jelent: logisztikai cégeknél szerzett tapasztalat és ISO: 16258 ismerete

Juttatásaink:

  • A munkabéren felül 13. havi fizetés-és Cafeteria
  • „High-tech” inspiráló irodai munkakörnyezet, (alkalmanként) Home Office lehetőséggel
  • Bejárástámogatás önálló utazással, illetve ingyenes céges buszjárattal
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, új kihívások, nemzetközi vállalati környezet
  • Karrierváltás, belső szakmai fejlődés támogatása

Munkaidő: 08:00-16:30

Munkavégzés helye: Dél-Pest, az M0 déli szakaszához közel

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Mérnök
  • Környezetmérnök