Környezetvédelmi szakember

  • Cég neve

    Hunland Group Holding Kft.

  • Munkavégzés helye

    2347 Bugyi

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Cégcsoportunk immáron 30 éves múltra visszatekintő, mára több, mint 700 főt számláló, folyamatos fejlődésben lévő piacvezető vállalat, mely jelenleg is az élőállat kereskedelem globális piactere - kapocs az állattenyésztők és kereskedők között.

Sikerünk kulcsa a dinamizmus, a lendületes és kitartó csapatmunka, melynek Te is részese lehetsz!

Cégünk most kereskedelmi területen is bővül, így várjuk jelentkezésed

pozícióba!

Feladataid lesznek:

  • állattartó létesítmények üzemeltetéséhez/fejlesztéséhez/bővítéséhez kapcsolódó környezetvédelmi feladatok (környezet technológiai megoldások, javaslatok kidolgozása)
  • állattartáshoz és növénytermesztéshez kapcsolódó vízügyi feladatok koordinálása
  • Nyilvántartások készítése/készíttetése (ISO 14001 rendszer előkészítés)
  • ESG adatszolgáltatás (átfogóan a cégcsoportra)
  • vízügyi és egyéb környezetvédelmi hatósági kapcsolattartás, részvétel helyszíni ellenőrzéseken
  • HIR, FAVI, LM, VH-FAV, vízkészletjárulék benyújtása/koordinálása
  • állattartó telepekhez kapcsolódó vízügyi és környezetvédelmi engedélyes eljárások lefolytatása, engedélyek kezelése (kutak, monitoring kutak, öntöző telepek, környezetvédelmi működési engedélyek)
  • hulladékkezelés menedzselése a cégcsoport összes telephelyén (MOHU rendszer)
  • helyszínrajzok, részletrajzok, leírások, egyéb szöveges és rajzi dokumentációk, szabályzatok készítése

Mire számíthatsz nálunk?

Cégcsoportunk struktúrájából adódóan sokszínűséget, változatosságot, modern munkakörnyezetet biztosítunk, és elkötelezettek vagyunk a felelős állattartás iránt. Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt, home office-t, folyamatos képzési és fejlődési lehetőséget nyújtunk kollégáink számára.
Munkatársaink lételeme a siker - ha Te is erre vágysz, a Hunland teljes odaadással támogatja ambícióid megvalósítását!

Mit várunk tőled?

  • Környezetvédelmi / Műszaki menedzser- projektmenedzser témájú felsőfokú   végzettség hulladékgazdálkodás, agrár vagy vízügyi szakiránnyal
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok alapos ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, sikerorientáltság, terhelhetőség,stressztűrés precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Munkavégzés helye:

2347 Bugyi, Ráda puszta 13. (csak gépjárművel megközelíthető telephely)

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás

Tervezz velünk hosszú távon! Csatlakozz hozzánk, ahol sikerorientált, fejlődő, újdonságokra nyitott csapat vár Rád! Küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva!

Pályázatod beküldésével automatikusan hozzájárulsz önéletrajzod és személyes adataid kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül. A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek megfelelően őrizzük, harmadik fél részére nem adjuk át, és a beérkezéstől számított 90 nap múlva töröljük.