HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

KÖRNYEZETVÉDELMI MÉRNÖK (16-2828)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Piacvezető, méltán híres gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat összes magyarországi telephelye számára környezetvédelmi, tűzvédelmi, biztonságtechnikai, higiéniai, és minőségügyi előírások betartatása, érintett rendszerek működésének az irányítása,
  • A telephelyek környezetvédelmi működésének és teljesítményének elemzése,
  • Környezetvédelmi jogszabályok betartatása és kockázatok csökkentése,
  • Környezetszennyezés megelőzése,
  • Környezetvédelmi engedélyeztetések, illetve hatósági és minősítési eljárások menedzselése, adatszolgáltatások biztosítása, beszámolók készítése,
  • Kommunikáció minden érintett szervvel és vezetővel,
  • Környezetvédelmi beszerzések lebonyolítása,
  • KIR rendszer irányítása,
  • ISO 14001 és ISCC rendszerek bevezetése egyes telephelyeken,
  • Egy beosztott irányítása, munkájának ellenőrzése.

Elvárások:

  • Környezetvédelmi mérnök felsőfokú végzettség,
  • Gyártócégnél környezetvédelmi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér,
  • Széles körű juttatási csomag (bónusz, cafeteria, egészségbiztosításai csomag, egyéb támogatások),
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség,
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy prosperáló, piacvezető vállalatnál.

environmental engineer, környezetvédelem, ehs, hse, she, specialista, környezetmérnök, szakértő, veszélyes hulladék, waste, hazardous, víz, levegő, szennyezés, talaj, vegyipar, gyógyszeripar, élelmiszeripar, tisztaság, védelem, IPPC

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!