Contemporary Amperex Technology Hungary Kft. logo

Környezetmérnök

  • Cég neve

    Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Felelős az IPPC és egyéb környezetvédelmi (víz, hulladék, levegő, zaj) engedélyek megfelelő nyomon követéséért és felülvizsgálatáért.
  • Biztosítja a környezetvédelmi jelentéseket, díjakat és nyilatkozatokat a jogszabályi előírásoknak megfelelően.
  • Biztosítja az ISO 14001 szabványnak való megfelelést és a hatékony ISO 14001 rendszert. Felelős az ISO és az EMS rendszer folyamatos fejlesztéséért.
  • Biztosítja az üvegházhatású gázok kibocsátásával kapcsolatos jogi kötelezettségeknek és követelményeknek való megfelelést (GHG engedély).
  • Biztosítja a megfelelő hulladékgazdálkodási rendszert.
  • Olyan műszaki megoldások kezdeményezése, fejlesztése, tesztelése és végrehajtása, amelyek segítenek a szervezetnek aktívan csökkenteni a környezetre gyakorolt negatív hatást.
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos képzések és programok kezdeményezése és megvalósításának segítése.

Elvárások

  • Környezetmérnöki alap- vagy mesterdiploma.
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat multinacionális vállalatnál.
  • Kihívásokkal teli, gyors tempójú munkakörnyezetben való munkavégzésre való képesség és kreatív problémamegoldás.
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven.

Előnyt jelent

  • Zöldmezős beruházásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Nagyvállalati háttér, multikulturális munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.

Céginformáció

A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!