Környezet és munkavédelmi specialista

  • Cég neve

    Schaeffler Savaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szombathely

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Főbb feladatok, munkák

Munkakörbe tartozó főbb feladatok
  • Munkavédelmi szaktevékenység elvégzése
  • ISO45001 irányítási rendszer karbantartása és a kapcsolódó operatív feladatok elvégzése
  • Feladatkörhöz és a vonatkozó irányítási rendszerekhez kapcsolódó mérnök adminisztráció biztosítása
  • Együttműködés a vállalati társosztályokkal és külső auditorokkal, illetve kapcsolatot tart a szabályozással foglalkozó külső partnerekkel
  • Az álláshoz tartozó elvárások

     Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek
  • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Legalább 3 év multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelv ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Környezetvédelmi szakismeret előnyt jelent
  • Tűzvédelmi szakképesítés előnyt jelent
  • Kémiai biztonság szakterületen (REACH, CLP) szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Amit kínálunk

    Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetősége
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)
  • Negyedéves bónusz
  • Nyári- és karácsonyi jutalom
  • Nyereségrészesedési bónusz
  • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • Bejárási támogatás 30 Ft/km
  • Albérleti támogatás
  • Költözési támogatás
  • Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.