Körlet felügyelő

  • Cég neve

    Szombathelyi OBVI

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

  • Fizetés

    Bruttó 475e - 589e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • fogvatartottak őrzése, felügyelete és ellenőrzése,
  • zárkák, kórtermek, egyéb helyiségek biztonsági ellenőrzése, biztonsági szemle, biztonsági vizsgálat végrehajtása,
  • a házirendben, napirendben, valamint a fogvatartottak magatartási szabályaiban meghatározottak betartatása,
  • szállítási feladatok végrehajtása,
  • objektumvédelmi feladatok,
  • szabad levegőn tartózkodás biztosítása,
  • szolgálati okmányok vezetése.

Elvárások

  • 18. életév betöltése,
  • magyar állampolgárság,
  • állandó belföldi lakcím,
  • szakmunkás vagy érettségi bizonyítvány megléte,
  • kifogástalan életvitel ellenőrzés,
  • egészségügyi, pszichológiai és fizikai alkalmassági vizsgálat,
  • büntetlen előélet.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Büntetés-végrehajtás I. Agglomerációja az alábbi intézetekbe keresi hivatásos jogviszonyba leendő kollégáit:
- Győr-Moson-Sopron Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet
- Sopronkőhidai Fegyház és Börtön
- Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
- Veszprém Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet
- Zala Vármegyei Büntetés-végrehajtási  Intézet

Jelentkezz fényképes szakmai önéletrajzoddal, valamint jelöld meg, hogy melyik intézetnél szeretnél elhelyezkedni.