koordinációs szakértő

  • Cég neve

    MVM Services Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Kapcsolatot tart az Egyedüli Részvényessel, részt vesz a minisztériumi adatszolgáltatások, riportok teljesítésében
  • Részt vesz az MVM Zrt. és az MVM Csoport működésére hatással lévő minisztériumi megkeresések véleményezésének folyamatában
  • Egyeztet az érintett MVM Zrt. szakterületekkel/MVM Csoport társaságokkal és a beérkezett vélemények összehangolását követően önállóan előkészíti a válasz-tervezeteket
  • Önállóan elkészíti kiemelt jelentőségű témák döntéselőkészítő anyagait
  • Szükség szerint részt vesz az MVM Csoport kiemelt jelentőségű projektjeiben

Amit kérünk

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (gazdasági és/vagy műszaki)
  • Legalább 5-8 év releváns tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű felhasználói MS Office ismeretek
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás

Előnyt jelent

  • Rosszul strukturált problémák megoldásában való jártasság
  • Üzleti tanácsadás, kereskedelem/értékesítés, energetika területén szerzett tapasztalat
  • A gáz- és villamosenergia-piaccal kapcsolatos ismeretek megléte
  • Nagyvállalati tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment