Könyvvizsgáló asszisztens-4 home office - alap német vagy angol nyelvtudással (103-7-43939/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest VI. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Német alapfok
    • >10 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Ha szeretnél könyvvizsgálattal foglalkozni, csak félsz, hogy nem lesz magánéleted az állandó túlórák miatt, akkor van egy lehetőség, ami csak rád vár!

Nemzetközileg ismert, könyvvizsgálattal, könyveléssel és adótanácsadással foglalkozó, családias méretű és hangulatú ügyfelünk megbízásából keresünk PÁLYAKEZDŐ, esetleg 1-2 év releváns tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Elvárások:

- számvitel szakon szerzett diploma
- pályakezdők jelentkezését várjuk, szakmai tapasztalat előny
- alapszintű német vagy angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál:

- heti 4 home office
- munka-magánélet egyensúly
- túlórák kifizetése szezonban
- nettó 20 000 HUF/hó cafeteria
- szakmai továbbképzések
- jó megközelíthetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr