Könyvvizsgálati asszisztens - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest II.

  • Fizetés

    Bruttó 2 250 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A PKF egy független tanácsadó irodákból álló nemzetközi hálózat, melynek hazai képviselete számviteli szolgáltatásokat nyújt főként nemzetközi cégeknek és vezető magyar nagyvállalatoknak. Gyakorlatias, megoldásorientált megközelítéssel dolgoznak, céljuk, hogy segítsenek ügyfeleiknek eligazodni a komplex kérdésekben is egyszerűen, nem engedve kompromisszumot a szolgáltatás minőségéből.

Főbb feladatok, munkák

  • Könyvvizsgálati ügyfelek szerződéseinek előkészítése, ügyfél- és számlázási adatok karbantartása, a beérkezett anyagok nyomon követése és az utómunkálatok elvégzése
  • Ügyfelektől beérkező egyenlegközlő levelek kezelése, feldolgozása, továbbítása a könyvvizsgálati munkatársak részére
  • Könyvvizsgálati munkatársak adminisztratív támogatása: az ügyfelektől ellenőrzésre elektronikusan bekért számlák, szerződések, egyéb dokumentumok beérkezésének figyelemmel kísérése, megfelelő helyre történő lementése, adott esetben formázása, papíron érkező dokumentumok szkennelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony preferáltan gazdasági vagy pénzügy számviteli területen
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfő és péntek között heti minimum 30-40 óra vállalása rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 2250 Ft/óra
  • Nemzetközi és magyar ügyfélkörtől érkező változatos szakmai munka
  • Heti angol nyelvi szakmai oktatás
  • Tapasztalt, támogató szellemű csapat
  • Rugalmas munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs