Könyvkötő-vágó

  • Cég neve

    ANY Biztonsági Nyomda Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Fátyolka utca 1.

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Elvégzi a könyvkötői és vágói feladatokat a technológiai, az eredményességi és hatékonysági elvárásoknak megfelelően.
  • Közreműködik a kötészeti munkaterületek tevékenységében, hogy az a termelésirányítás elvárásainak megfelelően legyenek elvégezve.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai gyakorlat
  • Vágási alapismeretek képesítés
  • Több műszakos munkarend vállalása (2, illetve 3 műszak)
  • Megfelelő munkabírás
  • Precíz, pontos munkavégzés

Céginformáció

Az ANY Biztonsági Nyomda Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb biztonsági és üzleti nyomtatvány/kártyagyártó cége. Nyomdánk a magyar és nemzetközi piacra is számos biometrikus útlevél és chipes műanyagkártya alapú okmányok, bank és kereskedelmi kártyák gyártását és megszemélyesítését végzi. A Társaság több mint 500 millió kártya gyártási tapasztalatával rendelkezik, folyamatosan megújuló környezetben és eszközparkkal.

Csatlakozzon hozzánk könyvkötő-vágó pozícióba!

Amennyiben szeretne csatlakozni, a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja az önéletrajzát!