Könyvelő

  • Cég neve

    ZÖLD-KER kft

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Tószegi út 5.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Számviteli bizonylatok rögzítése (pénztár, bank, szállítói számla, vegyes tételek)
  • Számlázás, kompenzáció kezelése a partnerekkel
  • Pénztár kezelése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • Pénzügyi vezető (főkönyvelő) munkájának aktív támogatása
  • Könyvelt bizonylatok és egyéb dokumentumok rendszerezése, ellenőrzése
  • Főkönyvi egyeztetés
  • Pénzügyi folyamatok nyomon követése, koordinálása
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban, könyvvizsgálat előkészítésében
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Minimum 1-2 év könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, magabiztos Excel használat
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pontosság, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hazai nagyvállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Nyitott, modern gondolkodású vezetőség

Céginformáció

Cégünk 1991-ben alakult, élelmiszer-,  vegyiáru- és ital nagykereskedelemmel foglalkozik. Vállalkozásunk a mai napig megtartotta családias formáját, és erre büszkék is vagyunk. Mára országos szinten több mint 3000 viszonteladót szolgálunk ki. Fontos számunkra, hogy minél több elégedett partnert tudhassunk a vásárlóink között, és ezért folyamatosan növeljük a kiszolgálásunk hatékonyságát és minőségét.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát!