Könyvelő

  • Cég neve

    Yaris Kabin Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2454 Iváncsa

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • teljes könyvelési feladatok, évzárási feladatok
  • forint és deviza alapú könyvelés
  • számlák validálási folyamatának nyomon követése
  • bejövő (készlet) számlák egyeztetése társosztályokkal
  • adatszolgáltatások, statisztikák és kimutatások készítése
  • számlák rögzítése a könyvelő programban
  • bankszámlák könyvelése, utalások elkészítése
  • kimenő vevői számlák elkészítése és rögzítése
  • közreműködés az éves beszámoló készítésében
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • pénzügyi vezető munkájának támogatása

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • számviteli törvény és adójogszabályok ismerete
  • Excel, Word magabiztos használata
  • vállalatirányítási rendszer ismerete
  • megbízható, precíz, lelkiismeretes munkavégzés

Előnyt jelent

ELŐNY:
· AXAPTA program ismerete
· termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
· angol nyelvtudás
· jó problémamegoldó képesség
· önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Közvetlen és családias de nemzetközi légkör
  • Szakmai fejlődés lehetőség
  • Munkába járási támogatás vagy háztól házig transzfer
  • Meleg étkeztetés (két féle menü)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Dinamikusan növekvő és hosszú távú lehetőségeket kínáló nemzetközi termelő vállalatunk, a Yaris Kabin Hungary Kft. pénzügyes csapatába, Iváncsára (közvetlen az M6-os autópálya szomszédságában, Dunaújváros 25 km, Székesfehérvár 38 km) keresünk könyvelőt.

Kérem fényképes önéletrajzát a jelentkezés gombra kattintva küldje el részünkre. Köszönjük.