Könyvelő

  • Cég neve

    VGD Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása főként nemzetközi cégek leányvállalatai számára.
  • Adóbevallások összeállítása, képviselet adóhatóság és egyéb hatóságok előtt.
  • Havi zárás és havi riportok elkészítése.
  • Éves zárás, Éves beszámoló összeállítása és könyvvizsgálati asszisztencia.

Elvárások

Ideális jelöltünk olyan 3+ éves könyvelési tapasztalattal rendelkező kolléga, aki felé az elvárásunk:
  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása főként nemzetközi cégek leányvállalatai számára
  • Adóbevallások összeállítása, képviselet adóhatóság és egyéb hatóságok előtt
  • Havi riportok elkészítése a külföldi anyavállalatok részére
  • Éves beszámoló összeállítása és könyvvizsgálati asszisztencia
  • Csapatszellem, gyors és precíz munkavégzés, ügyfélközpontú és proaktív hozzáállás
  • Logikus gondolkodásmód és az önfejlesztés igénye
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség, kapcsolattartás az ügyfelekkel

Előnyt jelent

  • Integrált könyvelési szoftverek ismerete, BMD/NTCS, Navision vagy SAP rendszerek ismerete előnyt jelent.
  • IFRS mérlegképes könyvelői képesítés vagy folyamatban lévő képzés előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Stabil, nagy múltú, elismert munkahely, hosszútávú karrierlehetőség.
  • Színvonalas, modern munkafeltételek és eszközök, remek munkahelyi légkör.
  • A számvitel mellett elkötelezett, folyamatosan fejlődő fiatal csapat, energikus, támogató, pozitív kollégák és csapatszellem, mentorprogram.
  • Nemzetközi tapasztalatszerzés, külső és belső képzések, tréningek, szakmai fejlődés lehetősége.
  • Nyelvtanulás a munkahelyen (angol és német).
  • Hibrid munkavégzés (home-office – iroda).
  • Versenyképes jövedelem.
  • Egyéb béren kívüli juttatások.
  • Home-office költségtérítés.

Fényképes pályázatot fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A VGD Hungary-nél minden üzletágban komplex szaktudással bíró, elhivatott szakemberek dolgoznak szoros együttműködésben.
A számviteli üzletágban nemzetközi ügyfélkörrel, változatos, sokrétű feladatokkal találkozhatsz, nagyszerű szakemberektől tanulhatsz, és kijelölt mentor segíti a csapatba való beilleszkedésedet. Nálunk nincsenek csoportok, egy közös csapatként dolgozunk, így a vezetők és mentorod szakmai segítsége mellett minden kollégánk támogatására is számíthatsz. Számunkra fontos munkatársaink fejlődése, ezért az ingyenes német és angol nyelvtanulás mellett minden kollégánk számára egyenlő feltételekkel biztosítjuk a tanulás lehetőségét, legyen szó szakmai továbbképzésről vagy komplex szakképesítés megszerzéséről, s ezen kívül rendszeresen szervezünk belső képzéseket is, valamint a VGD tudástára is rendelkezésre áll!
A VGD-nél a heti három nap home office lehetősége mindenki számára egyenlő feltételekkel biztosított, és rugalmas a munkakezdés is, kezdhetsz akár reggel fél 8-tól vagy akár fél 10-től is dolgozni. Jól hangzik? Várjuk jelentkezésedet!

Fényképes és fizetési igénnyel megjelölt pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.