Vasútegészségügyi Nonprofit Közhasznú Kft.  - 6. emelet logo

Könyvelő

  • Cég neve

    Vasútegészségügyi Nonprofit Közhasznú Kft. - 6. emelet

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Podmaniczky utca 109.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vegyes tételek, tárgyi eszköz beszerzések könyvelése, aktiválások elvégzése,
  • Vevő-,szállító-, anyagkódok létrehozása az összes divízió részére,
  • Főkönyvi kivonatok havi ellenőrzése,
  • NEAK bevétel felosztása,
  • Havi zárásokban, könyvvizsgálat során aktív részvétel,
  • Divíziók könyvelőinek támogatása, segítése,
  • Vevői szerződések karbantartása, nyilvántartása, vevő számlák elkészítése,
  • Kintlévőség kezelése.

Elvárások

  • windows office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel)
  • önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • érettségi, könyvelői végzettség

Előnyt jelent

  • SAP program ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Elkötelezettség feladatai iránt

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatás
  • Iskolakezdési támogatás
  • Vasúti menetkedvezményre jogosító utazási igazolvány
  • Szakmai továbbképzés biztosítása

Céginformáció

A Kft. többségi állami tulajdonú, országos egészségügyi hálózattal rendelkező nonprofit közhasznú gazdasági társaságként működik.

A szerződés határozatlan időre szóló.
A fentiek figyelembevételével várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát bérigényének feltüntetésével!
Kérjük, hogy bizonyítványok másolatait ne csatolja a jelentkezéshez!