Könyvelő

  • Cég neve

    V-Híd Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Hermina út 17.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Gazdasági területre keressük új munkatársunkat:

Főbb feladatok:

  • Bejövő/kimenő számlák könyvelése
  • Követelések és kötelezettségek analitikus számviteli nyilvántartásának a vezetése;
  • Tárgyi eszköz, készlet könyvelés
  • Jogszabályi előírásoknak megfelelő számviteli nyilvántartások, elszámolások vezetése;
  • Bevallások, adatszolgáltatások készítése (ÁFA, KSH stb.)
  • Közreműködés havi, és éves zárással kapcsolatos feladatokban
  • Közreműködés a könyvvizsgálat és a feladatköréhez kapcsolódó külső hatóságok, szervezetek ellenőrzésével kapcsolatos feladatokban

Elvárások

Leendő munkatársunk:

  • képesített könyvelő végzettséggel rendelkezik
  • naprakész a vonatkozó jogszabályok ismeretében
  • logikus gondolkodásmód jellemzi
  • precíz, monotonitás tűrő
  • rugalmas és teherbíró
  • kiváló problémamegoldó
  • megbízható, lojális
  • együttműködő, „igazi csapatjátékos”
  • önálló munkavégzésre képes

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
  • határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás (cafeteria)
  • BKK bérlet térítése
  • Modern irodai környezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A V-Híd Csoport a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalatcsoportja, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Stabil, tőkeerős cégcsoportunk a vasútépítési piac legmeghatározóbb szereplője.

  • magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével