Könyvelő

  • Cég neve

    TRIGO QUALITY SUPPORT Kft.

  • Munkavégzés helye

    2600 Vác, Gödöllői út 6.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A cégcsoporthoz tartozó vállalatok naprakész számla szintű könyvelési feladatainak ellátása, koordinálása (számlák, bizonylatok kontírozása, könyvelése (vevő-, szállítói számlák, bank, pénztár, vegyes könyvelések)
  • Számlák igazoltatása, költségszámlákkal kapcsolatos egyeztetés a jóváhagyó kollégákkal, beszállítókkal
  • Havi és évvégi zárásokban való aktív részvétel, valamint az ezekhez tartozó analitikák elkészítése
  • Tárgyi eszköz-nyilvántartás vezetése
  • Különböző pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Könyvvizsgálatban való aktív részvétel

Elvárások

  • Számviteli végzettség (mérlegképes könyvelő, vagy közgazdasági szakmai végzettség)
  • Számviteli területen, könyvelésben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban is (napi használat)
  • MS Office magabiztos felhasználói szintű ismerete (excel, world, powerpoint)
  • Terhelhetőség, megbízhatóság
  • Önálló, valamint csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Exact (vagy más nagy ERP rendszer) ismerete

Amit kínálunk

  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Bónusz rendszer
  • Jelentős értékű havi kafetéria juttatás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • A cégcsoport saját irodaházában lévő irodai környezet, részleges home office lehetőség sikeres betanulás esetén
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Stabil és eredményes multinacionális vállalati háttér
  • Támogató vezetők, közvetlen, nyitott kollégák

Céginformáció

A TRIGO csoport 25 éve kínál professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.  A nemzetközi nagyvállalat 10.000+ szakemberével 4 kontinens 28 országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. A cégcsoporthoz tartozó váci irodaházban működő pénzügyi támogató csapatba keresünk számviteli ismeretekkel rendelkező szakembert, kollégát.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold angol nyelvű önéletrajzodat.