Könyvelő

  • Cég neve

    SZILVÁSI Építő Kft.

  • Munkavégzés helye

    3400 Mezőkövesd, Eper utca 51.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező számlák és kimenő számlák pontos nyilvántartása
  • Számviteli, pénzügyi rendszer kialakítása, felügyelete
  • Ügyfél számlák kiállítása
  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Riportok, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Teljes körű adóbevallási és elszámolási felelősség
  • KSH és egyéb statisztikák elkészítésének koordinálása
  • Havi, negyedéves és év végi zárási feladatok elvégzése
  • Hitelintézetek felé negyedéves adatszolgáltatás elkészítése
  • Ellenőrzési feladatok ellátása
  • Bevallások, beszámolók elkészítése
  • Csoportos áfa bevallás elkészítésében való közreműködés

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Több éves könyvelői területen szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Logikus, folyamat ismereten alapuló gondolkodásmód
  • Precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Kiváló problémafeltáró- és megoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office megbízható gyakorlati alkalmazása

Előnyt jelent

  • Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Fuvarozási valamint építőipari területen szerzett mérlegképes könyvelői tapasztalat
  • Mezőkövesd, vagy közvetlen vonzáskörzetében való tartózkodási hely

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Sokoldalú, változatos munka
  • Céges rendezvények

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Több mint harmincéves múltra visszatekintő, mezőkövesdi székhellyel rendelkező Szilvási cégcsoport építőipari leányvállalataként a Szilvási Építő Kft. országszerte, de kiemelten az északkeleti régióban végez generálkivitelezői beruházásokat. Megalakulásunk óta széleskörű referenciákra tettünk szert, sikeres működésünkkel évről évre dinamikusan fejlődünk. Jövőbeni munkákhoz is rendelkezünk már elnyert, illetve megkötött szerződésekkel. Új Kollégánkat egy jó hangulatú és szellemű összetartó csapat várja! :)))

Magyar nyelvű önéletrajzát készséggel várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.