Könyvelő

  • Cég neve

    SZÁM-ADÓ 2001 Kft.

  • Munkavégzés helye

    2600 Vác, Sas utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 500e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- kontírozás
- számlák felvitele könyvelő programba
- havi/negyedéves és eseti bevallások, jelentések elkészítése
- vevő-szállító egyeztetések
-adófolyószámla egyeztetések
-kapcsolattartás ügyfelekkel
- mérleg előkészítés, vagy segédkezés a mérleg előkészítésében

Elvárások

elsősorban olyan munkatársat keresünk, akinek van könyvelői gyakorlata

Előnyt jelent

ezen a területen szerzett gyakorlati tudás
kulcs számviteli programok ismerete
billcity intelligens könyvelő asszisztens ismerete

Amit kínálunk

- abszolút versenyképes fizetés ( a konkrét összeg függ  a jelentkező tényleges tudásától, és hogy mennyire önnállóan tud dolgozni)
- rugalmas munkaidő (akár a napi óraszámot, akár a heti munkanapokat tekintve)
- nálunk nincs túlóra, hétvégén egyáltalán nem dolgozunk, és nem hívogatjuk a munkatársakat munkaidőn túl
-ha önállóan tudsz dolgozni biztosítjuk a home-office lehetőséget (természeténél fogva, ezt akkor tudjuk adni, ha már nem kell segítség a munkád ellátásához)

Céginformáció

Cégünk az elmúlt több mint 20 évben a régió egyik legerősebb könyvelő iródájává nőtte ki magát. Jelenleg 16-an vagyunk. Jó a hangulat, és a csapatszellem, külön hangsúlyt fektetünk arra, hogy mindenki jól érezze magát a munkahelyén.