Könyvelő

  • Cég neve

    Silveria Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Korhánközi utca 37.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállítói számlák formai és tartalmi ellenőrzése, könyvelése a Navision ERP rendszerben
  • Vámhatározatok könyvelése a Navision rendszerben
  • Szállítói egyenlegek nyomon követesé, ellenőrzése, egyeztetése
  • Havi és időszakos zárásokban való részvétel (készletzárással kapcsolatos riportok elkészítése)
  • Év végi zárási előkészületekben való részvétel
  • Napi együttműködés a társterületekkel
  • A gazdasági vezető munkájának aktív támogatása
  • Egyéb adhoc jellegű pénzügyi és számviteli feladatok

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Jól kommunikálsz angol nyelven (főként írásban)
  • Minimum 1-3 év aktív könyvelői gyakorlatot szereztél
  • Alapos, megbízható, kitartó és terhelhető vagy
  • Erős a folyamat és rendszerszemléleted
  • Számviteli és adószabályokat naprakészen ismered, a változásokat nyomon követed

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • ERP (Navision) rendszer ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést biztosítunk
  • Szakmai fejlődést kínálunk motiváló  feladatokon keresztül, mindezt modern munkakörnyezetben
  • Fiatalos, lendületes és támogató csapattal dolgozhatsz együtt
  • Munka-magánélet egyensúlya fontos számunkra
  • Támogatjuk szakmai képzéseken való részvételed
  • Csapatépítők, közös céges programok keretében biztosítunk lehetőséget a kikapcsolódásra
  • Vidékről történő munkába járásodhoz 30 Ft/km költségtérítéssel járulunk hozzá

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk több évtizede sikeresen működő magyar tulajdonú vállalat, mely elektronikai bérgyártással foglalkozik. Megbízható, elkötelezett csapatunk korszerű technológiai feltételekkel és meghatározó szakember gárdával tevékenykedik. Cégfilozófiának megfelelően célunk a partnereink minél magasabb színvonalon történő kiszolgálása.
Csatlakozz hozzánk, ha szeretnél egy fiatalos, összeszokott csapat tagja lenni!

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérlek, hogy szakmai önéletrajzod csatolásával kattints a „Jelentkezem” gombra!