Könyvelő-Senior könyvelő

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Mivel jár majd a munka?

  • könyvelési feladatok teljes körű ellátása (külföldi ügyfelek magyar vállalkozásai)
  • folyó könyvelési műveletek könyvelése (számlák, pénztárgép, bank), átnézése, javítása
  • kommunikáció az ügyfelekkel szóban és írásban
  • riportok, adóbevallások készítése
  • éves beszámolók összeállítása, könyvvizsgálóval való együttműködés
  • adminisztratív támogatás a vezető könyvelők számára
  • szakmai támogatás a junior könyvelők számára

Elvárások

Milyennek gondolunk?

  • szakirányú végzettséged van, legalább 3 éves szakmai tapasztalat nagy előnyt jelent, a pozíció diplomások számára is elérhető
  • a számviteli és adózási jogszabályokban naprakész vagy
  • kommunikatív angol nyelvtudásod van
  • együttműködési készség, csapatmunkára való hajlandóság, ugyanakkor önálló és felelősség­teljes munkavégzés jellemez
  • felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak, legfőképp az Excel tudásodat veszi igénybe a munka

Előnyt jelent

Kulcs-Soft, Navision (vagy más) könyvelési szoftver ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • érdekes, felelősségteljes munka, különösen sok nemzetközi ügyfelünk van, ezáltal a szakmai fejlődésünk sose pihen, főleg, hogy képzésekkel támogatjuk
  • fiatal, dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet Buda központjában, a Déli pályaudvar pár perc gyalog
  • digitális iroda vagyunk, folyamatosan dolgozunk a technológiai infrastruktúránkon, új lehetőségek után kutatunk
  • kiemelkedő fizetést a kiemelkedő munkádért + bónuszok
  • munkavállalói juttatások (cafeteria, nyelvi és szakmai képzés, csapatépítés)
  • rugalmas-, illetve részmunkaidő / home office használatának lehetősége megbeszélés alapján

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az ASB Group egy professzionális outsourcing vállalat, amely kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt a cégalapítás, a könyvelés, a beszámolás, az adótanácsadás, a vállalati tanácsadás és a bérszámfejtés területén. A 2002-ben alapított vállalat több, mint 350 embert foglalkoztat prágai, varsói, pozsonyi, budapesti és most már toruni irodáiban. Az ASB Hungary Kft. jelenleg is bővíti sorait, és új kollégát, lendületes partnert keresünk KÖNYVELŐ-SENIOR KÖNYVELŐ pozícióba.

Az ASB-nél az együttműködésre, a fejlődésre és a kiváló munkakörnyezetre összpontosítunk. Erősen ösztönözzük a szakmai fejlődést, és támogatjuk munkatársainkat az új képesítések és készségek megszerzésében. Egymástól tanulunk, és nagyra értékeljük, hogy egy olyan helyen dolgozunk, ahol tisztelet és nyílt kommunikáció jellemez minket. Tehetséges, intelligens, szenvedélyes embereket keresünk. Hisszük, hogy a sokféle tapasztalat, a szakmai tudás, a kreatív megközelítés és a produktív együttműködés ötvözésének köszönhetően mindig megtaláljuk a legjobb megoldást.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezz írásban, önéletrajz csatolásával, a pozíció megjelöléssel és fizetési igénnyel. Csatlakozz hozzánk, építsd karriered egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi tanácsadó vállalatcsoportnál. Legyenek a céljaink közösek!