Könyvelő

  • Cég neve

    Scarbantax Kft.

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • pénzügyi és számviteli feladatok napi szintű, folyamatos ellátása
  • teljeskörű főkönyvi könyvelés
  • analitikus nyilvántartások kezelése
  • adóbevallások határidőre történő elkészítése
  • havi, negyedéves és éves zárási munkálatokban aktív részvétel
  • jelentések elkészítése és beküldése
  • cégképviseleti ügyekben eljárás a hatóságok felé

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség gazdasági-pénzügyi területen
  • legalább 5 éves könyvelői tapasztalat
  • széles körű, naprakész számviteli, pénzügyi, adózási ismeretek
  • MS Office (excel, word) magas szintű ismerete
  • precizitás, terhelhetőség, rendszerezési képesség
  • felelősségteljes és gyors munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelő végzettség és regisztráció
  • német nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató, a betanuláshoz minden segítséget megadó környezet
  • Fiatalos, barátságos csapat
  • Remek irodai légkör, jó hangulat

Céginformáció

Sok éve sikeresen működő cégcsoportunk soproni könyvelési részlegébe keres új kollégát. A fejlődésnek teret adó jó kedélyű és összeszokott csapat várja az új csapattagot, aki jól kezeli a kihívásokat és releváns tapasztalattal rendelkezik a könyvelés terültén.

Jelentkezzen a "Jelentkezés" gobra kattintva és csatolja önéletrajzát.