Könyvelő

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Jász-Nagykun-Szolnok

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel számviteli területen? Szeretnél Közép-Európa egyik vezető fagyasztott zöldség és gyümölcs gyártójánál dolgozni? Akkor ez a hirdetés Neked szól! Partnerünk az Alföldön található, több telephellyel több mint 400 munkavállalóval dolgozik. Az utóbbi években több beruházás által igazi modern, minden mai igénynek megfelelő gyáregységgé alakultak. Jelenleg 28 országban kerülhetnek forgalmazásra a termékeik. Most számviteli területre keresünk új munkatársat.

Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Főkönyvi könyvelés
  • Munkabér, tárgyi eszközök és egyéb vegyes feladások könyvelése
  • Főkönyvi feladások egyeztetése, költségfelosztások elkészítése
  • Havi, negyedéves, éves adóbevallások (’65; ’29) előkészítése
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Havi és éves főkönyvi zárásban való aktív részvétel
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3+ év mezőgazdasági könyvelési tapasztalatot
  • Naprakész számviteli-, és adótörvényi ismeretek
  • Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Vállalati üdülő kedvezményes használata
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet várjuk önéletrajzodat a "Jelentkezem" gomra kattintva.