Porsche Inter Auto Hungaria Kft. logo

Könyvelő

  • Cég neve

    Porsche Inter Auto Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest Fáy u. 27

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A Porsche Inter Auto márkakereskedések az országos márkakereskedői hálózat tagjai. Jelenlegi 7 kereskedésünkben több, mint 550 kollégánk teljeskörű szolgáltatói háttérrel várja a Vásárlókat. A telephelyeink központi feladatai közé tartozik: az új és használt gépjárművek értékesítése, a karbantartási és javítási munkálatok, pótalkatrészek és tartozékok árusítása.

Budapesti központunkba (XIII. kerület) új kollégánkat keressük az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Főbb feladatok:

  • vevői és szállítói számlák könyvelése,
  • bank és pénztár könyvelése,
  • devizás tételek könyvelése,
  • új- és használtautó-számlák járulékos költségeinek könyvelése, a forgalmazásukhoz kapcsolódó teljes körű főkönyvi könyvelés, ellenőrzés,
  • a kijelölt főkönyvi számlák karbantartása,
  • meghatározott banki utalások elvégzése,
  • folyószámla-egyeztetések.

A jelentkezés feltételei:

  • legalább 5 év teljes körű könyvelési tapasztalat
  • számvitel szakirányú felsőfokú végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés,
  • számviteli és adótörvények naprakész ismerete,
  • SAP rendszer ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága;
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • egyéb juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségbiztosítás);
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Várjuk jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva!
A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!