Könyvelő

  • Cég neve

    Pharma Print Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Richter Gedeon utca 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező számlák érkeztetése, a számlákhoz tartozó szállítólevelek, jegyzőkönyvek, munkanaplókhoz való rendelése
  • Számlák könyvelése
  • Áfa bevallás készítése, annak bevallása
  • Pénztár könyvelése (HUF és deviza)
  • Társaság teljes körű könyvelésével kapcsolatos vegyes tételek rögzítése, egyeztetések
  • Bérfeladások könyvelése
  • Elhatárolás, annak visszavezetése főkönyvi egyezőséggel a havi zársokhoz
  • Pénzügyi zárás
  • Társasági bevallás határidőre való elvégzése
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Havi, negyedéves, éves statisztikai jelentések elvégzése
  • Évzárással kapcsolatos feladatok, egyeztetések, folyószámla egyenlegek kiküldésének
  • Évzárás keretében összeállítja az éves beszámolókat
  • Aktív részvétel a könyvvizsgálatokon
  • Eseti pénzügyi feladatok elvégzése

Elvárások

  • Minimum 5 év könyvelői tapasztalat
  • Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Felelősségteljes, határidő érzékeny, megbízható munkavégzés
  • Magas szintű precizitás
  • Felhasználói szintű általános számítógép ismeretek

Előnyt jelent

  • Angol nyelv ismerete
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Bejárási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

„Egy cég. Egy szellem. Egy család” - A Pharma Print Kft német tulajdonú nemzetközi vállalat, a Faller Packaging Group tagja. Hét európai helyszínen több mint 1300 alkalmazottja fejleszt első osztályú csomagolási megoldásokat és innovatív ellátási lánc rendszereket elsősorban gyógyszeriper számára. Együtt könnyebbé, biztonságosabbá és hatékonyabbá tesszük az egészségügyi ellátást.

Szakmai önéletrajz és egy nyilatkozat arról, hogy a pályázattal kapcsolatban a személyes adatait kezelhetjük.
Amennyiben önéletrajza felkeltette érdeklődésünket, 2 héten belül felvesszük Önnel a kapcsolatot.