Könyvelő

  • Cég neve

    PEX Automotive Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT
Innovation is our future, service is our passion

A PEX Automotive Systems Kft. a fékkopásjelzők, érzékelők és intelligens csatlakozási megoldások piacvezető szolgáltatója az autóipar számára. Vállalatunk gazdag tapasztalatokkal rendelkezik a fejlesztés, a szerszámgyártás, a prototípus-gyártás, a sorozatgyártás, a pótalkatrész-értékesítés terén. Támogatjuk vásárlóinkat az első ötlettől a termék-életciklus végéig.
Cégünk alapkompetenciái közé tartozik a kábelkonfekcionálás, krimpelés, hőre lágyuló és hőre keményedő műanyagok fröccsöntése, ellenállás- és ultrahangos hegesztés, automatizált és manuális szerelés, elektromos tesztelés. Tevékenységünk támogatására magunk végzünk szerszámtervezést, szerszámgyártást, és -felújítást.
A hőre keményedő és magas hőmérsékletű alkalmazások anyagválasztásában és technológiáiban szerzett egyedülálló szakértelemnek köszönhetően a PEX Automotive Systems Kft. egyedi kábel megoldásai megfelelnek az autóipar legmagasabb minőségi követelményeinek.

Könyvelő

Főbb feladatok:

  • bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése SAP-ban
  • kimenő számlák könyvelése
  • főkönyvi könyvelés
  • banki utalások könyvelése
  • egyeztetés beszállítókkal
  • heti, havi likviditási terv összeállítása
  • házipénztár könyvelése
  • tárgyieszköz könyvelés
  • havi- és éves zárás feladataiban való részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • felhasználói szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • saját állományú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes alapbér
  • cafeteria a belépés napjától
  • magas gépjármű költségtérítés
  • kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • hibrid munkavégzés lehetősége

Munkavégzés helye: Halásztelek

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.