Könyvelő, pénzügyi ügyintéző

  • Cég neve

    ERECO Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, X. kerület

  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Francia alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • vevő és szállító számlák iktatása, formai ellenőrzése, rögzítése és könyvelése
  • vevő, szállító analitika egyeztetése
  • bank és pénztár könyvelése
  • banki utalások előkészítése, banki rendszerben történő rögzítése
  • vegyes tételek könyvelése
  • részvétel a havi és éves zárásokban
  • könyvvizsgálatban, ellenőrzésekben való közreműködés

Elvárások

  • számviteli/könyvelési területen szerzett minimum 3 éves gyakorlat
  • analitikus gondolkodás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • társalgási szintű angol vagy francia nyelvtudás

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozási szakon)
  • Hasonló iparágban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet, stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Céginformáció

Az ERECO Kelet-Európai Hulladék feldolgozó és Környezetvédelmi Zrt. Magyarországon 25 éve jelen lévő vállalat. A francia DERICHEBOURG cégcsoport tagjaként cégünk elsősorban fémhulladék begyűjtését, újrahasznosítását végzi.

Cégünk felvételre keres munkatársat könyvelő, pénzügyi ügyintéző munkakörbe, Budapest, X. kerületi munkavégzéssel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes, magyar és esetlegesen angol vagy francia nyelvű önéletrajzát - a bérigény megjelölésével- a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.