Könyvelő

  • Cég neve

    Pénzjegynyomda Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest, Markó utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A beruházás számlákkal kapcsolatos feladatok elvégzése (utalványozásra kiadás, könyvelés)
  • Immateriális javak és tárgyi eszközökkel kapcsolatos mozgások könyvelése (pl. aktiválás, selejtezés, értékesítés stb.)
  • Kapcsolódó analitikus nyilvántartások vezetése és főkönyvvel való egyeztetése
  • Kapcsolódó vegyes könyvelések elvégzése
  • Értékcsökkenés elszámolása
  • Aktív részvétel a leltárfolyamatokban és könyvelésében
  • Közreműködés a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • Könyvvizsgálói és adóhatósági adatbekérések teljesítésében való részvétel
  • KSH adatszolgáltatás
  • A házi pénztár kezelése, könyvelése
  • Egyéb bejövő számlákkal kapcsolatos feladatok és a külföldi kiküldetések elszámolásának elvégzése

Elvárások

  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • MS Office (Excel) felhasználói ismeretek
  • ERP rendszerismeret

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Családbarát munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Sokszínű juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, élet- és balesetbiztosítás)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló

Céginformáció

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát küldje el a Jelentkezem gomb megnyomásával.