Könyvelő

  • Cég neve

    Országgyűlés Hivatala

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • munkabér egyeztetése, könyvelése,
  • részt vesz a főkönyvi könyvelési feladatok ellátásában,
  • közreműködik a havi, negyedéves, éves zárási teendők végrehajtásában, beszámoló elkészítésében,
  • egyezteti az analitikus nyilvántartásokat,
  • adminisztrációs feladatokat lát el.

Jelentkezési feltételek:

  • legalább középfokú végzettség
  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet

Elvárások

  • önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • megbízhatóság, precizitás,
  • felhasználói szintű számítógép ismeret.

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent

  • államháztartási számvitel ismerete,
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • FORRÁS.net program ismerete.

A jelentkezéshez kérjük csatolni:

  • fényképes szakmai önéletrajz (Word formátumban),
  • végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok másolata jpg vagy pdf formátumban,
  • nyilatkozat az „Országgyűlés Hivatalához érkezett álláspályázatok/önéletrajzok kezeléséről” szóló adatkezelési tájékoztató megismeréséről,
  • hozzájáruló nyilatkozat a jelentkezési anyagban szereplő személyes adatok kezeléséhez,
  • tudomásulvételi nyilatkozat arról, hogy amennyiben kiválasztásra került, úgy 3 hónapnál nem régebbi, eredeti hatósági erkölcsi bizonyítványt kell az alkalmazás előtt benyújtania, mellyel igazolja, hogy büntetlen előéletű, nem áll közügyektől, foglalkozástól vagy tevékenységtől eltiltás hatálya alatt.

További információk:

  • A jogviszony létesítésekor a munkáltató 6 hónap próbaidőt köt ki.
  • Az adatkezelési tájékoztató az Országgyűlés Hivatala honlapján, a Hivatal/Adatkezelési tájékoztatók menüpont I.8. pontja alatt érhető el.
  • A foglalkoztatás és az illetmény megállapítása az Országgyűlésről szóló 2012. évi XXXVI. törvény rendelkezései szerint történik.

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnal

Munkavégzés helye: Budapest

A feltételeknek megfelelő jelöltek jelentkezését 2024. május 24. -ig várjuk