Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. logo

Könyvelő

  • Cég neve

    Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1145 Budapest, Róna utca 174.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállító számlák könyvelése
  • Vevő számlák kiállítása (belföldi és nemzetközi számlák), valamint azok könyvelése
  • Vegyes tételek könyvelése
  • Bank könyvelése (forint, deviza)
  • Leányvállalat teljeskörű könyvelése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás, az eszközök analitikus és főkönyvi könyvelése
  • Adófolyószámlák és kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése
  • Készletkönyvelés, készletekkel kapcsolatos egyeztetési feladatok ellátása
  • Havi zárási feladatokban való aktív részvétel
  • Havi, negyedéves, éves pénzügyi jelentések elkészítésében való aktív részvétel
  • Támogatások elkülönített könyvelése, támogatási elszámolások elkészítésében való aktív részvétel, alátámasztó dokumentáció összeállítása
  • Áfa bevallás elkészítésében való aktív részvétel
  • Közreműködés a könyvvizsgálatok során, valamint az éves beszámoló elkészítésekor
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, de legalább mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretet (MS Office)
  • Nemzetközi számlázásban szerzett tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás előny

Előnyt jelent

  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkezel
  • Önálló, megbízható munkavégzés jellemez
  • Jó problémamegoldó képességed van
  • Nagyfokú pontossággal végzed a rád bízott feladatokat
  • Proaktív vagy

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • Innovatív környezet, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Jól felszerelt és kellemes munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli munkakör, fejlődési lehetőség, szakmai támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Büszkék vagyunk arra, hogy az ország egyetlen állami filmszakmai vállalataként hozzájárulhatunk a magyar filmipar fejlődéséhez, megújulásához, emellett biztonságos, stabil munkahelyi hátteret biztosítunk kollégáinknak. Több mint 260 fős csapatunk közösen dolgozik azon, hogy a Közép-Európai régióban meghatározó szerepet töltsünk be.

Ha magadra ismertél, küldd el fényképes önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintás után.