Könyvelő munkatárs

  • Cég neve

    HSSC Szolgáltató Központ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Pozsonyi út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Teljes körű gazdasági események kontírozása, könyvelése, ellenőrzése.
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásában bekövetkező változások (aktiválás, értékesítés, selejtezés, értékcsökkenés) átvezetése.
  • Főkönyvi számlák, vevői, szállítói analitika egyeztetése, nyitott tételek rendezése.
  • Áfa és egyéb adófolyószámlák egyeztetése, adóbevallások készítése, beküldése.
  • Havi feldolgozás keretében főkönyvi kivonat készítése, zárása.
  • Éves zárlati munkálatok elvégzése, beszámoló készítése, beadása.
  • Könyvvizsgálóval kapcsolattartás, NAV és egyéb ellenőrzésben közreműködés.

Elvárások

  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői oklevél, vállalkozási szakon (regisztrációval)
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Adó- és számviteli jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felelősségteljes, problémamegoldó hozzáállás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • IFRS könyvelésben, konszolidációban szerzett tapasztalat
  • SAP; SUP ismeret

Amit kínálunk

  • Összetartó csapatot
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt 3 hónap próbaidővel
  • Béren kívüli juttatást (próbaidő után)
  • Teljesítményösztönző bónuszt
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó, változatos feladatokat
  • Megfelelő munka/magánélet egyensúlyt támogató munkáltatót

Céginformáció

A HSSC Kft. fő feladata magas színvonalú pénzügyi, számviteli, kontrolling és HR elszámolási szolgáltatások nyújtása többségi állami tulajdonú társaságok részére. Olyan munkatársat keresünk, aki ügyfélorientált hozzáállásával, a szakmai fejlődés igényével egy jó hangulatú csapatban szeretné megtalálni hosszútávú céljait.

Kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, amelyben szerepel a bruttó bérigénye a HSSC Kft. részére kizárólag a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Tájékoztatjuk, hogy pályázatra történő jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete - GDPR - az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében - személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.