Könyvelő

  • Cég neve

    MOBILBOX KFT

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő szállítói számlák formai ellenőrzése, kontírozása és könyvelése
  • Kimenő számlák elkészítése
  • Banki terhelések és jóváírások könyvelése, számlák összepontozása
  • Kompenzálások, engedményezések elkészítése, partnereknek megküldése
  • Partner egyenlegközlők egyeztetése, kiküldése
  • Forint és deviza házipénztár vezetése, elszámolások ellenőrzése és könyvelése
  • Részvétel a havi és éves zárásokban, beszámolók készítésében
  • Vállalatirányítási rendszer pénzügyi adatainak karbantartása (pl. napi devizaárfolyam)
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Bevallások, jelentések, statisztikák készítése és beküldése
  • Kimutatások készítése

Elvárások

  • 0-5 év szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes szakképesítés
  • Alapos ismeretek számviteli és adózási területeken
  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség

Előnyt jelent

  • Termelő és kereskedelmi vállalatoknál szerzett tapasztalat
  • Microsoft Navision vagy Business Central vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német/cseh/szlovák/szerb/horvát/szlovén/román nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Vonzó béren kívüli juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Stabil céges háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Belföldön és külföldön kereskedelmi, valamint szolgáltatói tevékenységet folytató sikeres nemzetközi cégcsoport keres Senior és Junior KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAKAT