Könyvelő

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Pest,Budapest VII. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Menton Jobs

Könyvelő

Könyveléssel, valamint adótanácsadással foglalkozó VII. kerületi iroda keresi új kollégáját könyvelő pozícióba.
Te vagy a megfelelő jelölt, ha kis-és középvállalkozások könyvelésében már szereztél tapasztalatot, valamint nyitott vagy az új technikákra és a digitalizációra.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • főkönyvi könyvelés
  • analitikus nyilvántartások vezetése
  • havi és éves számviteli beszámolók összeállításában való közreműködés
  • időszaki ÁFA bevallások összeállítása
  • kapcsolattartás az iroda partnereivel személyesen, telefonon, valamint email-en keresztül
  • kapcsolattartás az adóhatóságokkal
  • KSH adatszolgáltatásban való részvétel
  • banki monitoring jelentések összeállítása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • könyvelői képesítés
  • 1-3 éves könyvelésben szerzett tapasztalat
  • önálló, precíz munkavégzés
  • nyitottság az új technikákra, digitalizációra
  • elhasználói szintű Excel ismeretek

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • NOVITAX ügyviteli rendszer használatának ismeretével rendelkezel
  • könyvelőirodában szereztél már tapasztalatot
  • mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezel

Munkarend:

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk az önéletrajzod, valamint a motivációs leveled a bruttó bérigényed feltüntetésével a jelentkezés menüpontnál.

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • piaci trendekhez igazodó alapbért
  • céges laptopot és telefont
  • fiatalos és támogató csapatot
  • csapatépítőket