Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Könyvelő

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Könyvelési feladatok:
  • belföldi szállítói számlák iktatása, ellenőrzése, könyvelése, egyeztetés szállítókkal
  • bérrel kapcsolatos egyeztetések
  • tárgyi eszközök nyilvántartása és könyvelése (aktiválás, kivetezés, értékcsökkenés)
  • adók és egyéb főkönyvi tételek könyvelése
  • készletekkel kapcsolatos feladások és ellenőrzések
  • főkönyv/számlatükör karbantartása
Bank, pénztár:
  • átutalások, pénzmozgások rögzítése
  • bankkivonatok letöltése
Bevallások, statisztikai adatszolgáltatás a hatóságok felé:
  • ÁFA bevallás összeállításában segítségnyújtás
  • MNB statisztikai jelentés készítése
  • egyéb bevallások készítése, beküldése
Kontrolling feladatok:
  • ad-hoc riportok, kimutatások elkészítése a helyi és külföldi management részére
  • likviditás folyamatos tervezése és figyelése, cash FC hetente
Egyéb:
  • tervek, előrejelzések készítése a pénzügyi vezetővel (augusztustól novemberig tervezés)
  • aktív részvétel a Társaság könyvvizsgálatában, beszámoló elkészítésében
  • adóhatósági vizsgálatok során a Társaság képviselete a pénzügyi vezető támogatásával

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • 1-3 év  releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbér szenioritás alapján
  • Cafeteria
  • Éves bónusz

Céginformáció

Kedves Könyvelő!

A Manpower keresi budapesti Partneréhez könyvelő kollégáját.

Partnerünk egy globális vállalat, amely ivóvízszűréssel és -tisztítással foglalkozik. Az 1992-ben alapították. Az egyik első vállalat, amely bevezette Európában a point-of-use ("POU") vízadagoló rendszereket, és azóta vezető szerepet tölt be a POU-piacon a terméktervezés, a minőség és az új technológiák alkalmazása tekintetében. Miközben a csoport a folyadékpótlási megoldások számos típusával bővült, vezető POU-termékünk világszerte több millió vásárló számára jelent környezetvédelmi szempontból kiváló és költséghatékony megoldást, és alternatívát a palackozott vízzel szemben. Partnerünk egy olyan megalapozott szervezet, amely következetesen növekedett és évről évre tovább bővül. Szervesen és felvásárlással is sikeresen növekedtek, és jelenleg több mint 2000 alkalmazottuk van világszerte és 50 Magyarországon.