Magyar Hangszóró Rendszerek Kft. logo

Könyvelő

  • Cég neve

    Magyar Hangszóró Rendszerek Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Finn utca

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyezőségének ellenőrzése  (készletek, elhatárolások, egyéb követelések, egyéb kötelezettségek).
  • Gazdasági események számlaösszefüggéseinek követése, kontrollja.
  • Adatszolgáltatások készítése a főkönyv és analitika adataiból a belső- és külső partnereink  számára, igény szerint.
  • Adóbevallások előkészítésében, készítésében való aktív közreműködés.
  • Részvétel a vállalatcsoport belső és kimenő jelentéseinek összeállításában.
  • Könyvvizsgálatokban való aktív szerepvállalás, adatok begyűjtése és azok továbbítása a könyvvizsgáló felé.
  • Konszolidált beszámoló elkészítéséhez adatszolgáltatásban való részvétel.
  • Tárgyi eszköz könyvelés és nyilvántartás, készlet riportok készítése, elemzése.
  • Intercompany tételek monitorozása, egyeztetés.
  • Évközi, időszaki (havi) zárásokban, valamint éves beszámoló készítésben aktív közreműködés.

Elvárások

  • Felsőfokú Gazdasági/Pénzügyi végzettség;
  • naprakész számviteli és adózási ismeretek;
  • MS Office programok ismerete;
  • Középszintű angol nyelvtudás;
  • Magasfokú precizitás, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség;
  • Felelősségérzet a munkakörbe tartozó teljes munkafolyamatért.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Vállalatunk dinamikus, erős csapatszellemmel bíró pénzügyi és számviteli csapatába keressük ambiciózus, szorgalmas és lelkes új kollégánkat könyvelési, controlling feladatokra.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Vállalatunk a Premium Sound Solutions csoport tagja, elsőkörös autóipari beszállító

Amennyiben a fenti feladatokkal már közelebbi kapcsolatba is kerültél szakmai életedben, s szívesen erősítenéd csapatunkat, úgy ne habozz, jelentkezz hozzánk! A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat.