Könyvelő

  • Cég neve

    ''M.M Könyvelő'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg, Eötvös József utca 10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Gazdasági társaságok teljeskörű könyvelése és kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok, adóbevallások készítése, éves zárások, beszámolók, hitelkérelmek készítése, folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások

precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs készség, felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előnyt jelent

mérlegképes könyvelői végzettség
angol nyelvtudás

Amit kínálunk

szakmai tapasztalattól függő stabil jövedelem, teljes munkaidő

A " jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.