Könyvelő

  • Cég neve

    KR Group

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Teréz körút 55-57.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Külföldi tulajdonban lévő magyarországi cégek könyvelési és adózási feladatait láthatod el és részt vehetsz anyavállalati jelentések készítésében;
  • Ügyfelekkel közvetlenül tarthatod a kapcsolatot, ázsiától amerikáig;
  • Év végi zárásokban vehetsz részt és támogathatod az auditorok munkáját, beleláthatsz a BIG4 audit munkájába;
  • Együttműködhetsz a régióban található többi KR Group entitással, regionális ügyfeleket kezelhetsz velük közösen;
  • Új ügyfelek részére hatékony folyamatokat dolgozhatsz ki;
  • Az ügyfelekkel felhő alapú rendszereken keresztüli dokumentummegosztással könnyítheted meg a munkádat;
  • Lehetőséget biztosítunk, hogy külföldi projektekben is részt vegyél, legyen szó számviteli rendszer implementációról vagy vállalatátvilágításról;
  • Adóhatósággal való kapcsolattartásban, beadványok/kérelmek elkészítésében és adóvizsgálatokban is számítunk rád;
  • Érdekes ügyfelekkel dolgozhatsz a Zeoilt bányától az e-Commerce ügyfeleken át a divatmárkákig;
  • Beleláthatsz nagy cégek működésébe és folyamataiba, megismerheted a rendszereiket;

Elvárások

  • legyél kreatív és dinamikus ugyanakkor precíz és nem riadsz vissza a kihívásoktól;
  • tudod kezelni a koreai, lengyel, amerikai, svéd és akár holland ügyfeleinket is;
  • be tudod tartani a határidőket, hiszen mi ez alapján dolgozunk;
  • az 1-3 év könyvelői tapasztalat előnyt jelent, de ha kezdő vagy és érdekel a könyvelés világa mi be is tanítunk;
  • stabil angol nyelvtudással rendelkezel;
  • dolgoztál már az alábbi rövidítésekkel, VAT, NAV, CIT, LBT, WHT, KTD, KAIG, ELEKÁFA, EGYKE, 2465, 24A60, NY, 24T201T, 24KTBEV, EBITDA, BS, P&L, KSH, INTRASTAT, vagy szívesen megismeréd ezeket;
  • Megvan benned a can-do attitűd
  • Képes vagy magaddal ragadni a csapatot, közösséget építeni
  • Segítőkészség, lendület és talpraesettség: három kulcsfontosságú képesség ami minket jellemez
  • Átlátod a komplexebb feladatokat és a hatékony megoldások híve vagy
  • Érted az adatalapú gondolkodás fontosságát

Előnyt jelent

  • dolgoztál már nemzetközi/regionális projekteken, ügyfelekkel;
  • stabil angol nyelvtudás elsősorban írásban;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Magabiztos számítógépes ismeretek;
  • Precíz, pontos, rendszerezett munkavégzés;
  • Nyitottság az innovatív megoldásokra;
  • Dolgoztál már az alábbi rendszerek bármelyikével: IMA ERP; Navision; Yardi; Horizon; Jira; VAS; Newton;

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér, béren kívüli juttatások és bónusz;
  • Angol nyelvoktatás
  • Továbbképzési keret
  • Helyi és anyavállalati belső tréningek
  • Home office lehetőség betanítást követően;
  • Modern, központi helyen lévő iroda (Eiffel Square - Nyugati pályaudvar );
  • Jó csapat, családias munkahelyi légkör;
  • Izgalmas feladatok és sokrétű ügyfélkör;
  • Nemzetközi ügyfelek, regionális projektek;

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

A KR Group Közép-Európa egyik dinamikusan fejlődő szolgáltatója bérszámfejtés, számvitel és adótanácsadás területén. Ügyfélkörünk sokrétűsége folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséget biztosít számodra, valamint folyamatosan bővülő csapatunkban is könnyen meg tudod találni a helyedet és a lehetőséget a szakmai fejlődésre és előrelépésre.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek küld el nekünk az önéletrajzodat és mi felvesszük veled a kapcsolatot.